شرایط و قوانین فروش کالا در فروشگاه اینترنتی ۲۰۲۰کالا

فروشنده:

فروشنده کالا در وبسایت ۲۰۲۰کالا وظایفی دارد که در پایین به آنها اشاره شده:
۱٫ فروشنده باید کالایی را به صورن اورجینال و تست شده برای ما راسال کند و بتواند سلامت محصول را در دوره ای تضمین کند.
۲٫ فروشنده باید شرایطی مربوط به مرجوه و تعویض کالا را انتخاب و برای ما ارسال کند تا تیم ماا نظر خود را برای تایید یا رد این موضوع اعلام کند.
۳٫ فروشنده باید قیمتی را برای فروش در فروشگاه بزرگ ۲۰۲۰کالا اعلام کند که از میتنکین قیمت بازرا کمتر بوده و از این رو بتواند اعتبار لازم را برای کسب بازدید و مشتری بدست بیاورد.
۴٫ فروشنده مکلف است محصول خود را در بازه زمانی تعیین شده به انبار فروشگاه ۲۰۲۰کالا ارسال نماید و برگه تایید سلامت فیزیکی محصول را دریافت کند.

پرداخت:

پرداختها به صورت دوره ای هفته ای یکبار برای فروشنده انجام میشود و اگر سقف فروش محصول بالای ۵۰۰ هزار تومان باشد فروشنده میتواند از طریق پنل فروشندگان درخواست برداشت را ثبت نماید تا مبلغ  به حساب ایشان واریز گردد.

لازم به ذکر است مبلغی از هر فروش به عنوان کمیسیون بازاریابی و تبلیغات محصول در فروشگاه اینترنتی ۲۰۲۰کالا  از مبلغ فروش برداشت میشود و الباقی برای فروشنده واریز میگردد.

مدارک و تاییدیه ها:

فروشندگان باید مدارک شغلی و شخصی خود را برای فروشگاه اینترنتی ۲۰۲۰کالا ارسال کنند تا به تایید مدیریت برسد و قابلیت استعلام و رهگیری فروشنده برای فروشگاه اینترنتی ۲۰۲۰کالا همواره فراهم باشد.

فروشندگان برای فروش کالا از طریق فروشگاه یزرگ اینترنتی ۲۰۲۰کالا باید فاکتور رسمی هر کالا را همراه آن به فروشگاه ۲۰۲۰کالا ارسال نمایند.

هزینه ها:

هزینه حمل کالا تا انبار فروشگاه ۲۰۲۰کالا بر عهده فروشنده میباشد و همچنین در صورت ایراد در محصول و مرجوع شدن آن فروشنده میبایست هزینه مرجوع و حمل و نقل آن را متقبل گردد.