شرایط فروش در ۲۰۲۰کالا

تایید اعتبار:

فروشندگانی که قصد فروش محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی ۲۰۲۰کالا دارند میبایست قبل از هر اقدامی پروفایل کاربری خود را تکمیل و مدارک درخواست شده را برای ما ارسال کنند.
گروه ما بعد از بررسی صلاحیت و اعتبار شما اقدام به تایید حساب فروشندگی و اجازه فرستادن محصول بر روی صفحه اینترنتی ۲۰۲۰کالا مینماید.

شرایط ثبت محصول:

۱٫باید عکس محصولات را با پس زمینه سفید برای ما ارسال نمایید و توضیحاتی کامل برای هر محصول بنویسید.
۲٫ همچنین ویژگیهای محصولات خود را وارد نمایید: رنگ, ابعاد , وزن , کیفیت ساخت , نوع استفاده و ……
۳٫  همچنین شرایط ضمانت و بازگشت وجه و زمان ضمانت محصول را اعلام بفرمایید.
۴٫ محصول حتما باید در دسته بندی مخصوص خود قرار بگیرد.
۵٫ برای محصول برچسبهایی اضافه کنید که مرتبط با محصول شما باشد.
۶٫ از بارگذاری یک محصول با چند متن متفاوت جدا خودداری نمایید.
۷٫ موجود بودن و تعداد موجودی محصول را با دقت اعلام بفرمایید.

شرایط قیمت گذاری:

قیمت محصولات شما باید به گونه ای باشد که پایینتر از بازار و نسبت به سایر رقبا مبلغ قابل قبولی باشد تا مشتری با رغبت به دنبال خرید از سایت ما باشد.
پس پیشنهاد میکنیم اگر به دنبال سود بالا و فروش پایین هستید از ثبت نام در فروشگاه ما خودداری نمایید.
درصدی از فروش شما به عنوان بازاریابی و تبلیغات و همچنین استفاده از اعتبار ما با نظر مدیریت به عنوان کمیسیون برداشت میشود و مابفی در حساب شما محفوظ میشود.

تچارت الکترونیک:

۱٫طبق قوانین تجارت الکترونیک باید محصولات و عکس آنها منطبق با شرایط جامعه و قوانین اسلامی باشد و همچنین نباید از واژه ها و الفاظی که با عفت عمومی مغایرت دارند استفاده شود.
۲٫ اطلاعات محصول باید به درستی و با صداقت کامل بیان شود و هرگونه ایراد در توضیح و یا فریب در توضیحات به منزله تخلف از قوانین ۲۰۲۰کالا میباشد و برای فروشنده منع و پیکرد قانونی دارد.
۳٫ فروشنده باید در زمان معین کالا را به انبار ۲۰۲۰کالا تحویل داده و در غیر اینصورت متخلف محسوب شده و جریمه آن را باید به مشتری و سایت بپردازذ.
۴٫ فروشنده ملزم است محصول را در بسته بندی مناسب به انبار ۲۰۲۰کالا تحویل دهد و همچنین در صورت خرابی محصول بدون چون و چرا آن را مرجوع و اصلاح نماید.