تحویل سریع

7565961562

تحویل اکسپرس در ۲۰۲۰کالا

تحویل اکسپرس چیست و مراحل آن چگونه انجام می شود ؟
پس از ثبت سفارش و خرید آنلاینِ مشتریان محترم ، ابتدا سفارش مشتری در مرحله پردازش نرم افزاری و تلفنی قرار می گیرد و پس از تائید نهائی هویت و سفارش مشتری ، کالا ، سریعا از انبار به قسمت ارسال سفارشات فروشگاه ۲۰۲۰کالا تحویل داده شده و بلافاصله ( حتی المقدور بدون وقفه و در سریعترین زمان ممکن ) مرسوله مورد نظر مشتری به پیک برای سفارشات تهران  – تیپاکس و باربری برای سفارشات حومه و خارج از تهران ( شهرستانها ) تحویل داده خواهد شد تا سریعا” برای شما ارسال شود .

تحویل کالا برای حومه تهران و شهرستان ها چگونه انجام می شود ؟
کالای ثبت سفارش و خریداری شده مشتری (کالاهایی که به سفارش مشتری تولید نشده و از قبل آماده هستند) و در ساعت نهایتا ۲ ظهر هر روز بصورت اکسپرس تحویل به تیپاکس یا باربری خواهد شد . بدیهی است تیپاکس سریع ترین حالت ارسال کالا برای مشتریان محترم در حومه تهران و شهرستان ها ولی باربری به صرفه تر خواهد بود.
نکات
۱-      مدت زمان ارسال کالا – تحویل اکسپرس در تهران حداکثر ۴ ساعت از زمان تائید پردازش نرم افزاری و تلفنی سفارشات خواهد بود .
۲-      مدت زمان ارسال کالا به خارج از تهران ( حومه و شهرستانها ) به علت آئین نامه و مقررات تیپاکس و باربری ، در بازه زمانی ( حداکثر ۴۸ ساعت تیپاکس و بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت باربری ) از زمان تائید پردازش نرم افزاری و تلفنی سفارشات خواهد بود .
۳-      تحویل کالای خریداری و ثبت سفارش شده فقط به کاربر عضو شده در سایت ( خریدار ) به همراه ارائه اصل کارت ملی در هنگام دریافت کالا در سراسر کشور امکان پذیر خواهد بود .در صورتی که قرار است کالا به شخص ثالث دیگری هدیه شود لطفا بعد از ثبت سفارش با کارشناسان فروش تماس حاصل نمائید و اطلاع رسانی کنید

2020 کالا
87987987849